




Термосумка Ranger HB5-XL RA 9907 33 л (N008601)
Термосумка Ranger HB5-XL RA 9907 33 л - дуже компактна і містка.
Всі, хто хоч раз відпочивав на природі, відправлявся в спортивні походи, наукові експедиції і був на рибалку з ночівлею, замислювалися про термосумку, яка призначена для збереження первинної температури продуктів.
Возьмите с собой вместительную и компактную термосумку Ranger HB5-XL с большим изотермическим отделом. Вместительная сумка со со специальным покрытием, для большей изоляции и защитой проникновения воздуха, и объемом 33 литра сохранят ваши продукты свежими, а напитки прохладными. Внешняя часть термосумки пошита из прочного нейлона, спереди предусмотрен карман для мелких вещей. Укомплектована двумя карманами на молнии, одним сетчатый для мелких вещей и 1- тканевый карман.
Місткий і компактний термосумка Ranger HB5-XL ідеальна у використанні, укомплектована зручними плечовими ременями для перенесення. Є можливість носити через плече або за додаткові ручки з боків для перенесення удвох.
В термосумці Ranger HB5-XL RA нагріте залишається теплим, а прохолодне – свіжим.
Характеристики:
- матеріал: 600D Нейлон, ізотермічний наповнювач;
- розмір в розкладеному вигляді: 32,5х45х30,5 см (ВхДхШ);
- товщина ізотермічного наповнювача: 10мм;
- об'єм: 33 літра.
*Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 33 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Зелений |
| Розмір | 32,5х45х30,5 см |
| Розміри | |
| Висота | 32.5 см |
| Глибина | 30.5 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Термосумки |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
| Режим роботи | Збереження температури |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 2 118 ₴



