




Термосумка Ranger HB5-L RA 9906 30 л (N008600)
Термосумка Ranger HB5-L RA 9906 30 л
Наверное, каждый из нас хоть раз был на пикнике, в походе или просто выезжал к водоему отдохнуть. В летнюю жару продукты быстро портятся, напитки нагреваются и легкий становится не таким вкусным. Для того чтобы продукты дольше сохраняли свои вкусовые качества и не портились, отлично подойдет изотермическая сумка, или термосумка.
Візьміть з собою містку і компактну термосумку Ranger HB5-L з великим ізотермічним відділом. Містка сумка зі світловідбиваючими елементами і об'ємом 30 літрів збережуть ваші продукти свіжими, а напої прохолодними. Зовнішня частина термосумки пошита з міцного нейлону, спереду передбачена кишеня для дрібних речей.
Місткий і компактний термосумка Ranger HB5-L ідеальна в щоденному використанні, укомплектована зручними плечовими ременями для перенесення. Є можливість носити в руках або через плече.
Характеристики:
- матеріал: 600D Нейлон, ізотермічний наповнювач, світловідбиваючі елементи;
- розмір в розкладеному вигляді: 30х39х29 см (ВхДхШ);
- товщина ізотермічного наповнювача: 6 мм;
- об'єм: 30 літрів.
*Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Вага (кг) | 0.65 |
| Розмір | 30х39х29 см |
| Розміри | |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 29 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Термосумки |
| Габарити упаковки | 52 х 44 х 5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
| Режим роботи | Збереження температури |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір | Оливковий |
- Ціна: 2 118 ₴


