




Похідна розкладачка туристична Ranger Military alum RA 5504 (N008592)
Похідна розкладачка туристична Ranger Military alum RA 5504
Одним из обязательных атрибутов комфортного отдыха во время путешествий, предполагающих ночевку на открытом воздухе или в палатке, является туристическая раскладушка, которая пригодится и для загородного отдыха всей семьей, в том числе на даче. Помимо всего прочего, походная раскладушка решает вопрос размещения гостей - практически в каждой квартире можно встретить этот предмет мебели, хранимый на всякий случай. Основным отличием современных туристических раскладушек является особая прочность и выносливость, позволяющая не переживать за комфортный сон человека любых габаритов. Потужна конструкція цієї розкладачки дозволить розташуватися на неї з комфортом будь-якого, навіть великому людині (до 120 кг). Унікальна конструкція рами дозволяє збільшувати натяг тканини при збільшенні навантаження.
Компактний розмір і невелика вага конструкції дозволяє перевозити в багажнику будь-якого автомобіля, а також її можна сховати під ліжко або просто поставити в шафу. Розкладушка Ranger Military комплектується чохлом.
Купуючи цю модель, ви зможете зручно відпочити або подрімати на свіжому повітрі.
Характеристики:
- тканина: Оксфорд 600D;
- колір: тканина – зелений, чорний, каркас – сірий;
- розмір в розкладеному вигляді: 43х189х72,5 см (ВхДхШ);
- розмір в складеному вигляді: 90х24х10 см (ВхГхШ);
- розмір спального місця: 43х189х62 см (ВхДхШ);
- вага: 5 кг;
- навантаження: 120 кг
*Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить і від налаштувань монітору вашого комп'ютера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Вид | Розкладачки |
| Комплектація | Розкладушка, чохол |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 725 мм |
| Довжина | 1890 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 240 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 100 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 90 x 24 x 25 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Новий, б/в | Новий |
| Розміри: | 43х189х72,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 2 709 ₴

